محل تبلیغات شما

سلام 
اسم اصلی بنده رعناس ^^ اما  میتونید منو ریا صدا کنید.

مدیر وب هستم و اینجا با داداش دوقلوم ،  که هایدن دریم باشن فعالیت میکنم.  ^^

بخواین در مورد ما بیشتر بدونین، دوتاییمون اوتاکوییم ، اهل خیلی چیزای خفن هستیم که فکرشو میکنید یا نمیکنید :|

این وب هم یه تیکه از دنیای دوقلویی مارو تشکیل میده. اولش تصمیم داشتم خودم توش بنویسم ، اما خب متروکه شد و ننوشتم.

بعدش فهمیدم که من و داداشم طرز فکرمون یکسانه و خب هم من و هم داداشم حال کردیم.ازین تیکه یه انرژی خیلی زیادی پیدا کردیم که من گفتم بیا تو این وب بنویسیم.

خلاصه تو اینجا هرچی که بخوایم میزاریم. دلبخواهی :| 

امیدوارم خوشتون بیاد خلاصه.

بعدا پست معرفی و ثابت و همه ی اینارو مو به مو میزاریم ^^ الان فقط اومدم اعلام حضور بکنم .

دیگه اینکه برای پر رنگ شدن هر بلوک اینجا، بزنید روش پررنگ میشه ^^ پس نگران کمرنگ بودنشون نباشید *~*

از شهردار آیه هم مچکرم بابت ساخت این قالب ^^ اگه زشته تقصیر اون نیست، خودم اینطوری سفارش دادم ^^

توی گفتینو هم من هستم و هم هایدن. با هرکدوممون بخواین میتونین حرف بزنین ^^

خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم ^^ میتونید ازم هر سوالی داشتین بپرسین ^^ البته نه هر سوالی :) ولی خب جواب میدم بهتون ^^

داداشمم بعد من پست میزاره ^^ اصلا ازش خجالت نکشید، پسر باحالی هست :) اصلانم با کسی رل نمیزنه گففتههه باشمااا =_= اصلانم منحرف نیست اتتتفاقا کاملا شبیه منه ^^

چکیده ی کل حرفام اینکه منتظر ما باشید :)

تولد وب از الان : 98/2/7

# ریا 

اولین پست ریا ( برای اعلام حضور :|)

اولین پست هایدن دریم (برای اعلام حضور)

^^ ,هم ,وب ,خب ,پست ,تو ,هم من ,و هم ,که من ,من و ,هر سوالی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود مقاله ، کتاب ، جزوه و تحقیق restdidisnalb موزیک سانگ پرسپولیس نیوز FirsT lOvE Doris's page درز دم را غنیمت شمار کانون حرکات اصلاحی و مشاوره تغذیه وبلژیون چهارم همسفران نمایندگی حر